Ładna, przestronna kawalerka z dużym balkonem na os. Kijewo. Położona na II piętrze w niskim budynku z cegły z 2004r. Mieszkanie z możliwością przerobienia na dwu pokojowe.
Składa się z przestronnego salonu z wyjściem na balkon, dużej kuchni z oknem, łazienki z wc oraz przedpokoju z pomieszczeniem gospodarczym.
Mieszkanie w dobrym standardzie. Okna PCV. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. Do mieszkania przynależy duża piwnica.
Bardzo dogodna lokalizacja. W pobliżu sklepy, szkoły oraz dogodna komunikacja miejska. Mieszkanie bardzo ciepłe, środkowe.
W cenie mieszkania pozostaje całe umeblowanie i wyposażenie. Szybki termin wydania. Polecam i zapraszam do oglądania.
Oferta na wyłączność.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.
Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.